O KPC Group


Společnost Královo Pole Cranes Group, s.r.o. (KPC Group) byla založena jako obchodní společnost zajištující svým klientům komplexní řešení při pokrytí potřeb v oblasti manipulace s materiálem v širokém spektru průmyslových odvětví.

Obchodní aktivity a produktové portfolio KPC Group úzce navazují na dlouholetou úspěšnou činnost společnosti Královo Pole Cranes, a.s. a jsou dále determinovány úzkou spoluprací a uzavřenými smluvními vztahy o výhradním obchodním zastoupení na českém a slovenském trhu renomovaných evropských společností Slingofer, Lifts All AB a Eepos. Jedná se o společnosti s dlouholetou historií, etablované v širokém měřítku na celosvětovém trhu v oblasti manipulace s materiálem.

KPC Group zajištuje svým zákazníkům vysoce kvalitní, bezpečné, účinné a efektivní řešení způsobu manipulace s různorodými druhy materiálu. Vysoká odborná úroveň, flexibilita a zákaznicky orientovaný přístup zaručují zákazníkům nejlepší možné služby v celoplošné rovině, v rozsahu od zpracování návrhu projekčního řešení až po instalaci a montáž optimálně zvoleného zařízení. Rozsáhlé řady nabízených manipulačních technologií nacházejí uplatnění v oblasti lehkého průmyslu při nenáročné manipulaci na malém prostoru a s nízkými hmotnostmi, stejně tak jako v prostředí těžkého strojírenství při řešení logistiky břemen velkých objemů a vysokých hmotností.

Ucelená produktová řada se vyznačuje uživatelsky funkčním a ergonomickým provedením umožňujícím přesnou a hladkou manipulaci. Vysoká výkonnost, spolehlivost a nízké provozní a servisní náklady jednotlivých zařízení jsou zajištěny použitím vysoce kvalitních materiálů a komponent použitých při jejich výrobě.

Vhodná volba technologie manipulace a manipulační techniky hraje zásadní roli v produktivitě práce a zejména v míře vynaložených provozních nákladů. Prioritou KPC Group je poskytnout zákazníkům optimální řešení, kdy investice do pořízení manipulační technologie je v co nejkratší době vykompenzována sníženými provozními náklady.

Optimální řešení hledejme společně

+420 602 757 422

info@kpcgroup.eu

naši práci ohodnotíte, až s ní budete spokojeni